Oficjalny sklep Ricokids
0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON: 7:30 - 17:30,
WT-PT: 7:30 - 15:30. Wyślij wiadomość
Promocja: dostawa za 0zł! Bezpłatna dostawa InPost Kurier lub Paczkomat dla zamówień od 99 zł.

Łóżeczka turystyczne

Łóżeczko turystyczne może zastąpić tradycyjne łóżeczko dla dzieci, instalowane w pokoju dziecka zazwyczaj od razu na kilka lat. Ale ma tę jeszcze nad nim przewagę, że można je zabrać także na wyjazd, dla zapewnienia dziecku możliwości wygodnego noclegu w dowolnym miejscu.

Podróż z dzieckiem nie należy do najłatwiejszych przedsięwzięć – dlatego potrzebuje wygodnych, możliwych do zastosowania „w terenie” rozwiązań. Należą do nich właśnie składane łóżeczka turystyczne.

Kompaktowe po złożeniu

W warunkach domowych łóżeczko turystyczne objawia swoją przewagę nad tradycyjnym drewnianym łóżeczkiem w tym, że można je złożyć do do niewielkich rozmiarów. Da się je wówczas schować do szafy albo do piwnicy, aż do chwili, gdy znów stanie się potrzebne. Nawet kiedy dziecko z niego wyrośnie, warto je zachować na wszelki wypadek – może się na przykład przydać, gdy przyjadą do nas goście z małym dzieckiem. Można wówczas położyć spać malucha, jak również wykorzystać jako kojec do zabawy. Na co dzień zaś łóżeczko turystyczne nie zajmuje niepotrzebnie miejsca w mieszkaniu.

Wakacje, wyjazdy świąteczne do rodziny mieszkającej gdzieś w kraju, gdy dysponujemy składanym łóżeczkiem również stają się znacznie łatwiejsze – dziecko ma własne miejsce, do którego jest przyzwyczajone, swoją przenośną sypialnię bądź plac zabaw. Łóżeczko turystyczne zmieści się bez kłopotu w bagażniku samochodu, a na miejscu może zostać przygotowane do użycia w mgnieniu oka.

Bezpieczny kącik

Turystyczne łóżeczka składane są lekkie, można je bez trudu przenosić i przewozić. Łóżeczka turystyczne Ricokids wyposażone są w kółeczka, a w wybranym miejscu łatwo można je zablokować specjalnym hamulcem. Dostęp do wnętrza łóżeczka jest łatwy dla rodziców, natomiast małemu dziecku trudno z niego wyjść na zewnątrz – pozostaje zatem bezpieczne, nawet jeśli się zbudzi, jak również podczas zabawy, co daje chwilę spokoju opiekunom. Wszyty w siatkę od zewnątrz zamek błyskawiczny nie pozwala niemowlakowi na użycie go. Ale starsze dzieci, gdy potrafią już same przesunąć suwak, mogą wyjść z łóżeczka bokiem – nie będą więc musiały próbować wydostać się górą, przez poręcz łóżeczka, co mogłoby stanowić dla nich zagrożenie. Sama siatka jest – dzięki swej elastyczności oraz unikającemu naprężeń sposobowi wszycia w nią zamka – wytrzymała i niepodatna na typowe uszkodzenia.

Wyposażenie pod konkretne potrzeby

Nasze łóżeczka turystyczne mają w standardowym wyposażeniu składane materace i pokrowce ochronne, ale można je też kupić w zestawach zawierających dodatkowe akcesoria. Są wśród nich praktyczne kieszenie i organizery, przeznaczone do chowania zabawek, kosmetyków dla niemowląt albo pieluszek. Innego rodzaju wyposażeniem dodatkowym może być np. moskitiera chroniąca dziecko przed insektami, przewijak dla niemowlęcia, daszek do ochrony przed słońcem albo pałąk z zabawkami. Sami możemy wybrać, które akcesoria będą nam i dziecku potrzebne, a potem wybrać z oferty Ricokids odpowiedni zestaw.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek- piątek 7:30 - 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek- piątek 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © ricokids.pl / 2019 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store